زمان و مکان هیئت قمر بنی هاشم مرند

روز های پنجشنبه , وفات و اعیاد
حسینیه قمر بنی هاشم(ع) - خیابان شهدا
با حضور مداحان و قاریان هیئت

مشخصات خبر شماره 17 ارسالی توسط مدیر سایت

حضور سایت قمر بنی هاشم در دهمین جشنواره وب و موبایل ایران
حضور سایت قمر بنی هاشم در دهمین جشنواره وب و موبایل ایران

حضور سایت هیئت فرهنگی مذهبی قمر بنی هاشم(ع) شهرستان مرند در دهمین جشنواره وب و موبایل ایران در بخش دین و معارف

با مشورت دوستان و کسانی که ما را در این راه یاری می کنند با این که سایت ما 6 ماه از تاسیسش گذشته است تصمیم گرفتیم در دهمین جشنواره وب و موبایل ایران شرکت کنیم.

جشنواره وب و موبایل ایران با هزاران شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود.

 

شروع رای گیری از 1 دی تا 26 بهمن ماه سال 1396 می باشد.

 

نحوه رای گیری :

1) برای خطوط همراه اول شماره گیری

ستاره 3 ستاره 33 ستاره 21969 مربع

که پس از آن رای شما برای هیئت فرهنگی مذهبی قمر بنی هاشم(ع) شهرستان مرند ثبت خواهد شد. که پیامکی به منظور تایید رای شما نیز برای شما فرستاده خواهد شد.

 

2)به سایت قمر بنی هاشم به آدرس :


https://www.gamarbanihashem.com/

رفته و در قسمت پایین سمت چپ گوشی و یا مانیتور خود روی تصویر " به این وبسایت رای دهید " کلیک نمایید و یا روی آدرس http://iwmf.ir/website/gamarbanihashem.com کلیک نمایید.

سپس وارد بخش رای گیری می شوید که با زدن دکمه بنفش رنگ رای دادن به این اثر و وارد کردن یک آدرس ایمیل معتبر رای شما ثبت می شود.
 

نکته خیلی مهم

لطفا ایمیلی را که وارد می کنید معتبر باشد چون بعد از ثبت رای یک ایمیل از دهمین جشنواره وب برای شما ارسال می شود که باید آن را تایید کنید تا رای شما با موفقیت ثبت شود.

 

شاید سایت ما تعداد آرای کمی را به جهت تازه تاسیس بودن بیاورد ولی همین که ما در مسابقه در بین سایت های پر بازدید به رقابت می پردازیم و ما نیز جز شرکت کنندگان هستیم برای سایت ما افتخاری است و بس...

ولی اگر همت کنیم می توانیم...